Agencja ochrony Security Service

Bezpieczeństwo, zaufanie i niezawodność to trzy filary, na których opieramy swoją działalność w zakresie ochrony fizycznej mienia. Firma ochroniarska Security Service działa na terenie miasta Łódź nieprzerwanie od 1990 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalne wyszkolonej kadrze, zyskaliśmy zaufanie Klientów, którzy powierzyli nam ochronę swojej własności. Pracujemy w oparciu o wypracowane w praktyce, sprawdzone procedury, dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony

Sprawdzona ochrona Securityservice

Personel

Nasza agencja ochrony to przede wszystkim wykwalifikowany zespół pracowników, który składa się z  grupy interwencyjnej, ochroniarzy stacjonarnych oraz doświadczonych koordynatorów. Staranny dobór personelu oraz regularne szkolenia przekładają się bezpośrednio na jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, a przede wszystkim dbamy o profesjonalne i sprawne wyposażenie naszych pracowników. Mamy świadomość, że personel firmy ochroniarskiej stanowi również istotny element wizerunku przedsiębiorstwa czy instytucji, dla której świadczy usługi, dlatego kładziemy nacisk na wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne naszych pracowników.
Ochrona mienia Security service

Ochrona mienia

Kompleksowa ochrona mienia to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, organizatorów imprez plenerowych oraz eventów, a także administratorów budynków komercyjnych oraz publicznych. Usługi naszej agencji ochrony dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Rzetelnie opracowujemy system ochrony mienia, który najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie, zarówno pod względem poziomu bezpieczeństwa, jak i optymalizacji kosztów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ochrona fizyczna mienia

Ochrona fizyczna mienia to usługa, która polega na zapewnieniu stałej obecności pracowników ochrony na terenie obiektu. Firma Security Service zajmuje się profesjonalną ochroną mienia na obszarze miasta Łódź. Oferujemy ochronę stacjonarną budynków użyteczności publicznej, obiektów usługowo-handlowych, prywatnych firm oraz hoteli. Zapewniamy także ochronę fizyczną parkingów samochodowych i prywatnych posesji.

Obiekt strzeżony w systemie 24h nadzoruje wyszkolony pracownik, który pozostaje w stałym kontakcie z bazą. Skuteczne wsparcie zapewniają mobilne Patrole Interwencyjne. W ramach podstawowej umowy ochrony mienia, monitorujemy systemy alarmowe zainstalowane w obiekcie. Jeśli na terenie strzeżonego terenu brak odpowiedniej infrastruktury, w ramach dodatkowej usługi zapewniamy mobilne portiernie dla pracowników naszej firmy.

Ochrona mienia to praca, która wymaga odpowiednich predyspozycji oraz profesjonalnego przeszkolenia. Agenci ochrony Security Service posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, potwierdzone kwalifikacją. Nasi pracownicy pełnią służbę w firmowym umundurowaniu. Każdy pracownik ochrony wyposażony jest w identyfikator oraz firmowy sprzęt, niezbędny do pracy na tym stanowisku.

0
+
Lat w branży ochrony mienia
0
+
Chronionych obiektów
0
h
Bezpieczeństwa

Imprezy

Łódzka Agencja Ochrony Mienia Security Service oferuje zabezpieczenie wszelkiego rodzaju imprez rekreacyjnych, masowych,wyjazdów integracyjnych, przyjęć cateringowych. Do tego rodzaju ochrony oddelegowujemy pracowników specjalnie przeszkolonych, znających specyfikę ewentualnych zagrożeń i sposób reagowania w takim modelu ochrony. Security Service zabezpiecza cyklicznie wszelkiego rodzaju wystawy psów rasowych- krajowe i międzynarodowe, koncerty muzyczne oraz wydarzenia charytatywne takie jak np. „Miejska Gwiazdka” „Miejski Dzień Dziecka”.

Profesjonalna firma ochroniarska
Agencja ochrony Security service
Firmy ochroniarskie Łodzi
Securityservice - agencja ochrony z Łodzi

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego za pomocą którego państwa zapytanie będzie natychmiast przesłane na nasze skrzynki pocztowe, a nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na nie najszybciej jak to tylko możliwe.
Security Service

Czystość

Dbając o najwyższy standard usług, oraz odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów, świadczymy usługi sprzątania powierzchni biurowych, domów, mieszkań. Dbamy również o ład i porządek niewielkich terenów zielonych. Na życzenie zapewniamy wszelkie potrzebne środki czystości. Czystość obiektu zapewnia sprawdzony, rzetelny i profesjonalny zespół pracowników, a doświadczenie naszej kadry kierowniczej pozwoli na sprostanie każdemu zleceniu Klienta. Zapraszamy do współpracy.
Securityservice

Otwarcia - zamknięcia obiektów

Jeśli jesteście Państwo Właścicielem, Administratorem, Zarządcą obiektu, i nie macie możliwości jego zamykania / otwierania, zapraszamy do skorzystania z usługi oferowanej przez naszą firmę. Nasi pracownicy, zgodnie z ustaloną z Państwem procedurą, mogą pojawić się na obiekcie w dowolnych dniach i godzinach, dokonać jego przeglądu na wypadek pozostania kogoś w środku, uzbroją alarm, potwierdzą uzbrojenie systemu alarmowego ze stacją monitorowania, oraz dokonają fizycznego zamknięcia budynku. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt, w celu ustalenia niezobowiązującego spotkania, na którym nasi przedstawiciele omówią z Państwem szczegółowe warunki usługi.

Kontakt

Adres

Al. Kościuszki 46 lok.4
90-427 Łódź

Znajdź nas na Facebook