Agencja ochrony Security Service

Bezpieczeństwo, zaufanie i niezawodność to trzy filary, na których opieramy swoją działalność w zakresie ochrony fizycznej mienia. Firma ochroniarska Security Service działa na terenie miasta Łódź nieprzerwanie od 1990 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalne wyszkolonej kadrze, zyskaliśmy zaufanie Klientów, którzy powierzyli nam ochronę swojej własności. Pracujemy w oparciu o wypracowane w praktyce, sprawdzone procedury, dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony

Sprawdzona ochrona Securityservice

Personel

Nasza agencja ochrony to przede wszystkim wykwalifikowany zespół pracowników, który składa się z  grupy interwencyjnej, ochroniarzy stacjonarnych oraz doświadczonych koordynatorów. Staranny dobór personelu oraz regularne szkolenia przekładają się bezpośrednio na jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, a przede wszystkim dbamy o profesjonalne i sprawne wyposażenie naszych pracowników. Mamy świadomość, że personel firmy ochroniarskiej stanowi również istotny element wizerunku przedsiębiorstwa czy instytucji, dla której świadczy usługi, dlatego kładziemy nacisk na wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne naszych pracowników.
Ochrona mienia Security service

Ochrona mienia

Kompleksowa ochrona mienia to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, organizatorów imprez plenerowych oraz eventów, a także administratorów budynków komercyjnych oraz publicznych. Usługi naszej agencji ochrony dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Rzetelnie opracowujemy system ochrony mienia, który najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie, zarówno pod względem poziomu bezpieczeństwa, jak i optymalizacji kosztów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ochrona fizyczna mienia

Ochrona fizyczna mienia to usługa, która polega na zapewnieniu stałej obecności pracowników ochrony na terenie obiektu. Firma Security Service zajmuje się profesjonalną ochroną mienia na obszarze miasta Łódź. Oferujemy ochronę stacjonarną budynków użyteczności publicznej, obiektów usługowo-handlowych, prywatnych firm oraz hoteli. Zapewniamy także ochronę fizyczną parkingów samochodowych i prywatnych posesji.

Obiekt strzeżony w systemie 24h nadzoruje wyszkolony pracownik, który pozostaje w stałym kontakcie z bazą. Skuteczne wsparcie zapewniają mobilne Patrole Interwencyjne. W ramach podstawowej umowy ochrony mienia, monitorujemy systemy alarmowe zainstalowane w obiekcie. Jeśli na terenie strzeżonego terenu brak odpowiedniej infrastruktury, w ramach dodatkowej usługi zapewniamy mobilne portiernie dla pracowników naszej firmy.

Ochrona mienia to praca, która wymaga odpowiednich predyspozycji oraz profesjonalnego przeszkolenia. Agenci ochrony Security Service posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, potwierdzone kwalifikacją. Nasi pracownicy pełnią służbę w firmowym umundurowaniu. Każdy pracownik ochrony wyposażony jest w identyfikator oraz firmowy sprzęt, niezbędny do pracy na tym stanowisku.

0
+
Lat w branży ochrony mienia
0
+
Chronionych obiektów
0
h
Bezpieczeństwa

Rekomendacje

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony

rekomendacje

Mobilna ochrona obiektu oraz jego zamknięcie i otwarcie

Jeśli jesteście Państwo Właścicielem, Administratorem, Zarządcą budynku i terenu który winien być chroniony. Możecie zmniejszyć do 80% koszty ochrony fizycznej. Pracownika ochrony zastępuje patrol koordynatorów ochrony, który w odstępach czasowych sprawdza prewencyjnie chroniony obiekt oraz zabezpiecza go pod względem jego zamknięcia/otwarcia. W przedstawionym pakiecie obsługiwane są również alarmy generowane z systemu alarmowego bądź kamer CCTV, zainstalowanych na ochronionym obiekcie. W przypadku wzbudzenia alarmu grupa interwencyjna podjeżdża na obiekt i podejmuje działania operacyjne celem zatrzymania sprawcy włamania i zabezpiecza chroniony obiekt.

Nasza praca

Kontakt

Adres

Al. Kościuszki 46 lok.4
90-427 Łódź

Znajdź nas na Facebook